درباره گروه بامداد

نمودار رشد پرسنل
نمودار رشد پرسنل

شركت بامداد كامپيوتر در سال 1373 به همت گروهي از فارغ‌التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف كه از منتخبين المپيادهاي علمي جهاني بودند، تأسيس گرديد. روحيه علمي و منش مشتري سالارانه شركت، رضايت مشتريان، كاركنان و پيشرفت روزافزون مجموعه را در پي داشته است، به گونه‌اي كه سرمايه شركت از بدو ايجاد تا كنون 2000% رشد داشته است و در حال حاضر بيش از 70 نفر كارشناس و كارشناس ارشد از دانشگاه‌هاي معتبر كشور در آن مشغول به فعاليت هستند.

در حال حاضر طبق آخرين ارزيابي شوراي عالي انفورماتيك، شركت بامداد كامپيوتر با 2417 امتياز جزو سی شركت برتر خدمات انفورماتيك كشور است.

شركت بامداد كامپيوتر از بدو ايجاد پروژه‌هاي بزرگي را در زمينه‌هاي فني و مهندسي اجرا نموده و يا در دست اجرا دارد و با كارفرمايان دولتي و خصوصي معتبري از قبيل شهرداري تهران، سازمان بنادر و كشتيراني،شرکت پایانه های صادرات مواد نفتی، شركت‌هاي حمل و نقل دريايي، گمرك جمهوري اسلامي ايران، راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران، شركت بازرگاني پتروشيمي، شركت ملي صنايع مس ايران و شركت آب و فاضلاب استان تهران همكاري مي‌نمايد. ساختار سازماني بامداد در ادامه آمده است.

 
نمودار سازمانی بامداد

ساختار شركت بامداد بر اساس مراكز مسؤوليت به صورت زير تقسيم شده است. بخش‌هاي موجود با استقلال نسبي عمل مي‌نمايند. نقطه مشترك فعاليت بخش‌هاي مختلف گروه مديران شركت است كه از اجتماع مديران بخش‌هاي مختلف تشكيل مي‌گردد و علاوه بر ارائه مشاوره به مدير عامل و هيأت مديره و همكاري در تدوين استراتژي و برنامه‌ريزي شركت، وظيفه ايجاد هم‌افزايي و هم‌راستايي اهداف بخشي با اهداف كل شركت را به عهده دارد.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت بامداد محفوظ است. طراحی شده در واحد نرم افزار گروه بامداد.